Uwaga!!!
Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i seks anonse których dodawanie jest bezpłatne.

Ogłoszenia towarzyskie pań, panów, par, duety w przeważającej ilości sa to seks anonse prywatne wraz ze zdjęciami.
Dostęp do ogłoszeń towarzyskich mogą mieć tylko osoby pełnoletnie.

Czy masz skończone 18 lat?
Kobiety do flirtu w Dlutow,Piersi pupa w Swidnik,Szukam pana w Szydlow,Kobiety szukajace mezczyzn w Koden

Ul, chorzów Randki online z kobietami w Zalesie Analna francuska cipeczka w Brochow. Oraz z zastosowaniem innowacyjnych urządzeń geneO+ i STORZ MEDICAL. Katowicka 47 Region. Ul, chorzów.

Derm Acte. Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność Chęć rozwoju zawodowego, Sumienność, punktualność, zaangażowanie w prace Wysoka kultura osobista Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem Doświadczenie zdobyte w najlepszym w Polsce klubie fitness Praca w oparciu o najbardziej zaawansowany system treningowy TechnoGym Wellness System Możliwość pracy z klientem na najlepszych urządzeniach fitness firmy TechnoGym Perspektywa zatrudnienia w stabilnej i odpowiedzialnej firmie posiadającej długoterminową strategię rozwoju Miejsce parkingowe Staż Analna francuska cipeczka w Brochow SPA Staż na stanowisku. Pracownik SPA Miejsce pracy. Instruktor Fitness Miejsce pracy.

Katowicka 27 Region. StażInstruktorLIFEAGE/2014 Obsługa i udział w prowadzeniu zajęć sportowych Kontakt z klientem indywidualnym oraz grupowym Wykształcenie w tym kursy i szkolenia w zakresie fitness, dietetyka, rehabilitacja. Dłonie i stopy oraz masaży, stażSPALIFEAGE/2012 Praca w dziale SPA Kontakt z klientem indywidualnym Wykształcenie w tym kursy i szkolenia kierunkowe Umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów Analna francuska cipeczka w Brochow na twarz. Śląskie Numer referencyjny.

Śląskie Numer referencyjny. Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność Chęć rozwoju zawodowego, Sumienność, punktualność, zaangażowanie w prace Miła aparycja i wysoka kultura osobista Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem Sumienność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy Doświadczenie zdobyte w jednym z najlepszych w Polsce Instytutów SPA Wykonywanie zabiegów w oparciu o ekskluzywne marki kosmetyków Aromatherapy Associates oraz Academie. Perspektywa zatrudnienia w stabilnej i odpowiedzialnej firmie posiadającej długoterminową strategię rozwoju Miejsce parkingowe Przedstawiciel handlowy B5B Miejsce pracy.