Uwaga!!!
Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i seks anonse których dodawanie jest bezpłatne.

Ogłoszenia towarzyskie pań, panów, par, duety w przeważającej ilości sa to seks anonse prywatne wraz ze zdjęciami.
Dostęp do ogłoszeń towarzyskich mogą mieć tylko osoby pełnoletnie.

Czy masz skończone 18 lat?
Ona szuka go na seks w Klomnice,Sexi poznam pana w Grodzisk Wielkopolsk,Ostry anal w Polanow,Studentka szuka przygód w Pogorzelica

Żeby zadać Kasi Piersi towarzyskie w Jableczna Fajny sex w Rumia parę nurtujących mnie pytań, to mnie natchnęło. A przez jakiś rok nasze rozjeżdżające się drogi wiązał internet, poznałyśmy się na forum Teen Vogue Fashion University na Facebooku. Kulisy największej kradzieży nazistów.

Pierwsza taka inicjatywa w Polsce działa od ponad roku za sprawą Kasi Gola. Że zacieśniła się właśnie dzięki modzie i technologii, nasza przyjaźń trwa już parę lat i mogę śmiało powiedzieć. Ugadałyśmy spore archiwum i z uśmiechem na twarzy czytałam ostatnio zaproszenie na pierwszy meet-up od, Fajny sex w Rumia jeszcze wtedy, wirtualnej Kasi.

Że przedstawione w niej fakty i liczne dokumenty archiwalne będą poważnym wkładem w poszukiwania tego bezcennego obrazu, mam nadzieję. W tym momencie organizowane przez Kasię spotkania cieszą się ogromną popularnością, w których uczestniczy śmietanka polskiej mody, aczkolwiek nie było tak od razu. Która postanowiła zrealizować swoje marzenie, nasze rozmowy z przeszłości o #ggcmeetup wyglądają jak powoli kruszący się mur rozbijany przez dziewczynę.

„Pay it forward” — Wywiad z Kasią Gola z Geek Goes Chic Raz w miesiącu w warszawskim Google moda i technologia ściska sobie przyjacielsko dłonie pod hasłem #ggcmeetup. Zapraszam!.