Uwaga!!!
Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i seks anonse których dodawanie jest bezpłatne.

Ogłoszenia towarzyskie pań, panów, par, duety w przeważającej ilości sa to seks anonse prywatne wraz ze zdjęciami.
Dostęp do ogłoszeń towarzyskich mogą mieć tylko osoby pełnoletnie.

Czy masz skończone 18 lat?
Pani szuka Pana na sex w Radecznica,Randki w Witnica,Pani szuka Pana na sex w Raciborz,Pani szuka Pana na sex w Kuznica Czeszycka

Warsztaty odbędą się 16 Szukam do dobrej zabawy w Ujsoly listopada szukam pana jestem w ciazy w Krakowie. The only thing you need is a laptop, you don’t need to have any prior experience with programming. Termin składania zgłoszeń upływa 22 października 2015 roku, nie zwlekaj.

Ale zarezerwuj też koniecznie piątkowy wieczór na krótkie spotkanie instalacyjne. Warsztaty są całkowiecie darmowe. Nie wymagamy szukam pana jestem w ciazy żadnej wcześniejszej wiedzy informatycznej!.

November 18 in Krakow, the workshop will take place on Saturday. Jedyne czego potrzebujesz to własny laptop. We have a good news for you — we organise a one-day programming workshop for complete beginners, if you’re a woman and want to learn how to make web applications.

Dlatego chcemy dać Ci możliwość nauki programowania i zostania jedną z nas programistką!. Że branża informatyczna może dużo zyskać na zaangażowaniu kobiet w nowoczesne technologie, wierzymy.